Terror në Bruksel – 13 të vdekur e dhjetëra të plagosur

Terror në Bruksel – 13 të vdekur e dhjetëra të plagosur

Në pamjet e mëposhtme mund ta ndiqni momentin e shpërthimeve që ndodhën mëngjesin e sotëm në aeroportin Zaventem në Bruksel.

Mediat ndërkombëtare raportojnë për të paktën 13 persona të vdekur deri më tani dhe 25 të tjerë të lëndur.

 

 

Shpërndaje në: