Thaçi foli në Kuvend, por askush nuk e dëgjoi përveç depuetëve të PDK-së e LDK-së

Thaçi foli në Kuvend, por askush nuk e dëgjoi përveç depuetëve të PDK-së e LDK-së

Por, fjalimi i tij u bojktua nga deputetët e opozitës dhe nga ata të Listës Srpska.

Thaçi vazhdimisht është kundërshtuar dhe ka qenë i papranueshëm për opozitën.

Madje, edhe në nismat e tij, siç është reforma elektorale, ai është gjetur i vetmuar gjithnjë. /Periskopi/

capture

 

Shpërndaje në: