Thaçi për ‘thikat mbi harta’ nga Kurti: Një njeri normal nuk e thotë këtë

Periskopi.com Lajme

Presidenti Hashim Thaçi sonte në Pressing sërish ka komentuar deklaratën e Albin Kurtit ‘’për thikat mbi harta’’ në Shtëpinë e Bardhë, transmeton Periskopi.

Thaçi thotë se diçka të tillë një njeri normal nuk e thotë.

‘’Një njeri normal nuk e thotë këtë. Paradonjat smuj ia heqi askujt. Ka qenë i papranueshëm dhe do të jetë në Shtëpinë e Bardhë’’’

‘’Ka tentu me bisedu më tepër me ata që s’e kanë njohur pavarësinë e Kosovës’.

Shpërndaje në: