Thaçi: Unë s’kam asnjë marrëveshje me askënd nga spektri politik

Periskopi.com Lajme

Presidenti Hashim Thaçi sonte në Pressing ka thënë se Qeveria Hoti mund të kryejë punë të mira të shtetit, transmeton Periskopi.

Ai thotë se nuk ka asnjë marrëveshje për asgjë me asnjë lider partiak.

‘’Qeveria e re mund të kryejë punë shumë të mira. Unë s’kam asnjë marrëveshje me askënd nga spektri politik. As me këtë apo atë lider nuk kam pasë marrëveshje me lider, e as nuk pretendoj. Pres me padurim me ardhë shkurti dhe të zgjidhet presidenti i ri’’

‘’Kurti e ka amnistu skenën politike, raportin me Shqipërinë dhe pastaj është hapë kufiri me Serbinë. Armiqësia që tregoi me SHBA’’/PERISKOPI/

Shpërndaje në: