Theret një i mitur në shkollën e mesme “Adem Gllavica”, arrestohet një i mitur

Theret një i mitur në shkollën e mesme “Adem Gllavica”, arrestohet një i mitur

Një i mitur është therur me thikë gjatë një përleshje që ka ndodhur në shkollën e mesme “Adem Gllavica” në Lipjan.

Rasti ka ndodhur dje rreth orës 14:24, ka njoftuar policia.

Një mashkull kosovar (i mitur) ka pësuar lëndime trupore pasi është goditur me thikë gjatë një përleshje që ka ndodhur midis disa personave. Viktima është dërguar për trajtim mjekësor”, njofton policia.

Policia ka intervistuar disa persona.

Ndërsa një i dyshuar kosovar (i mitur) është arrestuar dhe pas intervistimit është dërguar në mbajtje.

Shpërndaje në: