Therje me thikë në qendër të Pejës, pamje nga ngjarja

Therje me thikë në qendër të Pejës, pamje nga ngjarja

Një rrahje në të cilën janë përfshirë disa personave, ka ndodhur sonte në orët e vona në qendër të qytetit të Pejës, ku si pasojë një person është therë me thikë.

Në një video të publikuar nga Indeksonline, shihen persona të përfshirë në kacafytje dhe policët të cilët kanë intervenuar për të ndalur rrahjen.

Shpërndaje në: