“Thojshin për 72 orë e bëjmë Qeverinë” – Nisin talljet me VV-LDK përmes pamjes së Kadri Veselit ku shkrihet së qeshuri  

Periskopi.com Fun

Faqe të ndryshme në Facebook, që mund të jenë të aktivistëve të PDK-së, po shpërndajnë një video të kryetarit të kësaj partie, Kadri Veseli, të cilën e kishte xhiruar gjatë fushatës zgjedhore, ku shihet me futbollistët e Kosovës duke qeshur.

Këtë video, këto faqe po e shpërndajnë duke ironizuar me përpjekjet e Vetëvendosjes dhe LDK-së për të arritur marrëveshje për koalicion qeverisës.

Me mbishkrimin që rikujton deklaratën e Albin Kurtit se ‘për 72 orë do të bëhet Qeveria’, kjo është videoja që po shpërndajnë këto faqe:

Thojshin per 72 ore e bajme QeverineTag Aktivistin e LVV-LDK-së🤣🤣🤣🤣

Gepostet von Deputeti am Donnerstag, 9. Januar 2020

Shpërndaje në: