“Ti ke hy n’gjynah”, babai i Fifit shkon në Big Brother

Periskopi.com Showbiz

Fifi ka qenë banorja më dinamike e Big Brother VIP. Sot gjatë spekaklit ajo foli për familjen e sesa e lidhur është me ta.

“Kanë hequr dhe lekun e bukës që unë të bëhem dikushi. Babi është shoku im më i mirë. E kanë përjetuar keq kur erdha në Shqipëri 20 vjeçe. Nuk kisha lekë tu shkoja, nuk kishin lekë të vinin. Kam nxjerr dhe lek pi vorrit vetëm që atyne mos tu mungonte gjë. I ngjaj shumë të dyve, kom marr shumë nga ta.” ,- tregoi ajo.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Top Channel (@topchannelalbania)