Tifozët ‘Dardanë’ kanë arritur në Volos të Greqisë – Janë gati për ta përkrahur Kosovën

Periskopi.com Sporti

Një pjesë e tifozëve ‘Dardanë’ që kanë udhëtuar drejt Greqisë jan pozicionuar atje.

Ata ndodhen në Volos ku dhe do të zhvillohet ndeshja ndaj Greqisë me fillim nga ora 20:45, shkruan Periskopi.

Kështu, futbollistët tanë do ta kenë edhe përkrhajen në Greqi për këtë ndeshje të rëndësishme.

Për në Volso janë nisur edhe disa tifozë të tjerë me veturat e tyre personale.