“Tifozët e Feyenoordit hanë-hanë” – Më herët u rrahën me qytetarët e Tiranës, tani kërcjenë valle shqiptare

Periskopi.com Sporti

Ndërkohë që në janë regjistruar një sërë përplasjesh mbrëmjen e sotme mes policisë dhe tifozëve të Feynoord-it, një atmosferë krejt tjetër është në pedonalen e Tiranës.

Aty tifozët e skuadrës holandeze po festojnë me muzikë, ku nuk ka munguar as ajo shqiptare.

Në një moment ata kanë nisur të kërcejnë nën ritmet e daulles.

VIDEO