Tifozët e Liverpooli besojnë në shpalljen kampion – Atmosferë fantastike jashtë stadiumit ‘Anfield’

Periskopi.com Sporti

Liverpooli sot zhvillon ndeshjen e fundit në Premierligë ndaj Wolvesit.

Në rast se City barazon apo humb ndaj Aston Villës dhe Liverpooli e fiton këtë përballje mund të shpallet kampion i Premierligës, shkruan Periskopi.

Ndonëse është e vështirë, tifozët e Liverpoolit besojnë deri në pikën e fundit.

Tifozët ‘The Reds’ janë mbledhur jashtë stadiumit ‘Anfield’ dhe kanë filluar tashmë edhe festën e titullit.

VIDEO