Tifozët e Liverpoolit nuk po ndalen, gati sa nuk e djegin autobusin e klubit

Periskopi.com Sporti

Skaudra e Liverpoolit sot zhvillon ndeshjen e fundit të sezonit ndaj Wolvesit.

Klubi i Liverpoolit duhet ta fitojë këtë ndeshje dhe të shpresojë skuadra e Cityt të barazojë ose të humb ndaj Aston Villës, shkruan Periskopi.

Tifozët e Liverpoolit si duket po shpresojnë se mund ta fitojnë titullin, pasi edhe festën e kanë filluar herët.

Madje nga pakujdesia ata gati sa nuk e djegën edhe autobusin e ekipit të tyre.

Shikoni pamjet: