Tifozët kosovarë i kushtojnë këngë me çiftelia ekipit të tyre: “Nuk-kuptohet Barcelona, ia bëmë rrjetën makarona” (Video)

Periskopi.com Sporti

 

Liverpooli pati një sezon mbresues pasi ia doli të dilte i dyti në Premier Ligë me 97 pikë dhe të arrinte finalen e Ligës së Kampionëve.

Tashmë, tifozët e përvuajtur të kësaj skuadre që nuk ka fituar titullin e ligës nga viti 1990, kanë marrë zjarr dhe po gjuajnë me fjalë madje edhe ekipe si Barcelona.

Tifozët kosovarë, me çiftelia i kanë kushtuar një këngë sukseseve të deritashme, megjithëse nuk kuptohet aq shumë, shkruan Periskopi.

Më poshtë keni këngën e titulluar Liverpol të kënduar nga Agron Sopi dhe Kujdesi Muçmata.

Shpërndaje në: