Tifozët malazezë gati për serbët, ja se si po përgatiten

Periskopi.com Sporti

Ndeshja e shumëpritur mes Malit të Zi dhe Serbisë do zhvillohet sonte, me fillim nga ora 20:45.

Kjo është hera e parë që këto dyja ekipe takohen së bashku, që nga ndarja e tyre në vitin 2006, transmeton Periskopi.

Të gjitha dyqanet që janë afër stadiumit janë mbyllur për arsye sigurie, teksa edhe rrugët që të çojnë drejt stadiumit janë bllokuar për makinat që nga ora 16:00.

Tifozët malazezë kanë filluar mbledhjen në një nga lokalet e Podgoricës, para se të nisen drejt stadiumit kur priten edhe incidentet./Periskopi/

Shpërndaje në: