Tifozi hyn në fushë dhe godet me shkop në kokë portierin në Turqi

Tifozi hyn në fushë dhe godet me shkop në kokë portierin në Turqi

Ndeshja mes Goztepes dhe Altay është ndërprerë pas një zhvillimi të tmerrshëm në fushë.

Një tifoz i Goztepes u fut në fushë dhe goditi me shkop në kokë portierin e ekipit kundërshtar Altay, Ozan Evrim Özenç.

Një gjest aspak i mirë ky që në fund çoi në suspendimin e ndeshjes, pasi siguria dështoi dhe një futbollist u dëmtua nga sulmi i tifozit.

Më poshtë keni pamjet shokuese:

Shpërndaje në: