Tifozit i plotësohet dëshira ta takojë Manen – Qan me lot si fëmijë

Periskopi.com Sporti

Një video interesante po qarkullon në rrjetet sociale, ku shihet futbollisti i Liverpoolit, Sadio Mane dhe një tifoz.

Mbështetësi i flakët realizoi ëndrrën duke takuar idhullin e tij në rrugë.

Ai u ndal dhe ia tha disa fjalë futbollistit senegalez. Por, nga emocioni ai filloi edhe të qante. Mane u përkujdes që në fund t’i jepte një autograf tifozit.

VIDEO

Kombëtarja e Senegalit sonte luan ndeshjen ndaj Rwanda për Kupën e Afrikës.

Kujtojmë që Mane është në bisedime me skuadrën e madhe gjermane, Bayern Munich – pasi zyrtarisht e ka konfirmuar largimin nga ‘The Reds’.