Tiranë: Tifozët shqiptarë hyjnë në ring dhe e rrahin boksierin nga Kolumbia

Tiranë: Tifozët shqiptarë hyjnë në ring dhe e rrahin boksierin nga Kolumbia

Ka eskaluar në dhunë dueli i boksit mes Denis Nurjes dhe kolumianit Placido Ramirez, i cili u zhvillua mbrëmë në Tiranë.

Gjatë kohës kur ndeshja ishte e ndërprerë për shkak të lëndimit në këmbë të Nurjes, boksieri kolumbian e goditi në befasi Nurjes. Ky veprim acaroi tifozët e boksierit shqiptar.

Tifozët shqiptarë hynë në ring dhe e goditën me grushte kolumbianin.

Kjo la shije të hidhur në një eveniment të tillë sportiv të organizuar në Tiranë.

 

🔶 Pamje të plota, arsyeja pse tifozët dhunuan boksierin kolumbian😱😱😱

Posted by SuperSport Albania on Saturday, November 18, 2023

Shpërndaje në: