Tjetër tërmet afër Tiranës

Periskopi.com Lajme

Para pak minutash është bërë e ditur se një tjetër tërmet ka goditur Tiranën, raporton Periskopi.

Sipas Instituti i Gjeoshkencave, Energjise, Ujit dhe Mjedisit në Shqipëri tërmeti ka qenë 2.9 shkallë Rihter.

Shpërndaje në: