Top dhjetëshja e ‘Topit të Artë’: Zbulohen vendi i dhjetë dhe i nëntë, befasi e madhe

Periskopi.com Sporti

Janë zbuluar dy emrat e parë të top dhjetëshes për ‘Topin e Artë’, në ceremoninë që është duke u mbajtuar aktualisht në Paris, shkruan Periskopi.

Në renditjen zyrtare, vendin e dhjetë e ka zënë portieri i PSG-së, Gigi Donnarumma.

Befasia ishte te vendi i nëntë, të cilin e zuri Kylian Mbappe, me shumë që do të pajtohen se ai meritoi të jetë më lart në listë. /Periskopi.com/