Topi i Artë: Ronaldo as në top pesëshe

Periskopi.com Sporti

Pesë herë Topi i Artë, Cristiano Ronaldo, këtë herë ka arritur të renditet i gjashti në garën për Topin e Artë.

Portugezi gëzoi një stinor solid me Juventusin dhe pati paraqitje fantastike për Portugalinë por nuk arriti të fitojë trofe.