Tottenhami e ‘bllokon’ Harry Kanen, Man United nuk mund ta blejë

Tottenhami e ‘bllokon’ Harry Kanen, Man United nuk mund ta blejë

Tottenham i ka thënë Manchester United se Harry Kane NUK është në shitje.

United besonte se një marrëveshje prej 100 milionë funtesh për sulmuesin mund të arrihej, por po del që jo, shkruan Periskopi.

United ka hequr dorë tani dhe po shikon objektiva të tjerë si Randal Kolo Muani dhe Gonçalo Ramos.

Shpërndaje në: