Tottenhami sapo ka shënuar autogolin më qesharak që keni parë për një kohë të gjatë

Periskopi.com Sporti

Chelsea ka shënuar edhe golin e dytë dhe tash po avancon 2-0, si nikoqir i Tottenhamit.

Një krosim të Mason Mountit në zonë, Ben Davies u mundua ta spastronte, por goditi bashkëlojtarin e tij dhe topi përfundoi në rrjetë në një episod qesharak autogoli.

Shikoni më poshtë.

VIDEO