Tradhtia me burrin e martuar përfundon tragjikisht (Video)

Tradhtia me burrin e martuar përfundon tragjikisht (Video)

Pamjet e rënda tregojnë një grua të varur nga këmbët e saj në telat e energjisë elektrike, pasi kërceu nga një dritare.

Gruaja e veshur vetëm me mbathjet e saj, besohet të jetë hedhur gabimisht, pasi gruaja e të dashurit u kthye më herët se ç’duhet në shtëpi.

Video mendohet të jetë filmuar në Kinë dhe tregon një turmë njerëzish që filmojnë skenën e çuditshme. Gruaja në telat e korrentit besohet të ketë vdekur për shkak të kontaktit me energjinë.

Më pas, një shkallë vendoset në mur në përpjekje për ta sjellë poshtë gruan. Videoja është postuar në faqen e famshme të videove LiveLeak.

Shpërndaje në: