‘Transferi i shekullit’, Ronaldo mban takim sekret në jaht me rivalin evropian

‘Transferi i shekullit’, Ronaldo mban takim sekret në jaht me rivalin evropian

Cristiano Ronaldo ka mbajtur takim sekret me pronarin e PSG, Nasser Al-Khelaifi në një Jaht, në Ibiza, për të diskutuar një transferim që do t’i thente gjitha rekordet.

Për këtë ngjarja ka raportuar mediumi i njohur, OK Diario, transmeton Periskopi.

Kapiteni i Portugalisë po pushon në Ibiza me familjen e tij, pasi morri pjesë në Kupën e Konfederatave.

Ylli i Realit është akuzuar nga autoritetet spanjolle për evazion fiskal, dhe për këtë ai është duke e menduar largimin nga Santiago Bernabeu. /Periskopi

PSG owner Nasser Al-Khelaifi has been chasing Ronaldo for years

Real star Ronaldo has won the Champions League three times in four seasons

Cristiano Ronaldo sits with son Cristiano Ronaldo Jr and his newborn twins

Shpërndaje në: