Transformimi marramendës i Arta Elezajt, kështu dukej para disa vitesh

Periskopi.com Showbiz

Arta Elezaj nuk ka shumë vite që është pjesë e ekranit mirëpo paraqitja e saj  gjithmonë ka bërë që të jetë lajme në mediat rozë.

Ajo njihet si aktore dhe si modele, gjithashtu njihet për linjat seksi trupore dhe kjo është një prej arsyeve përse emrin e saj e shohim shpesh në mediat rozë, e për të qenë seksi, ajo kujdeset çdo ditë e më shumë për të shkruan Gazeta Express.

Në fotografitë e mëposhtme mund të shihni si dukej Arta Elezaj më parë.

Shpërndaje në: