Trepça 89-Feronikeli: Momenti kur u dridh transversalja

Periskopi.com Sporti

Finalja e Kupës së Kosovës mes Trepçës 89 dhe Feronikelit është duke u dominuar nga kjo e fundit.

“Nikli” po avancon 2-0, pas golave nga pjesa e parë, mirëpo, skuadra nga Drenasi ka mundur ta mbyll intervalin me epërsi 3-0.

Kjo pasi djelmoshat e Zekirija Ramadanit goditën transversalen në kohën shtesë të pjesës së parë, me anë të një gjuajtje me kokë nga Kastriot Rexha.

Shikoni momentin në videon e mëposhtme. /Periskopi.com/

Shpërndaje në: