Trepça ’89 njofton se ka bileta të mjaftueshme për ndeshjen ndaj Vikingurit

Trepça ’89 njofton se ka bileta të mjaftueshme për ndeshjen ndaj Vikingurit

Kur kanë mbetur më pak se katër orë deri te loja ndërmjet Trepçës ’89 dhe Vikingurit, në kuadër të kualifikimeve për Ligën e Kampionëve, vazhdon të ketë bileta të mjaftueshme në treg.

Në qytetin e madh të Kosovës tash për tash nuk ka ndonjë atmosferë tifozerie, e cila pritet të ndodh pas pak.

Edhe Trepça ’89 njofton se ka bileta të mjaftueshme në treg për ndeshjen e sontme kundër Vikingurit, të cilën mitrovicasit do ta zhvillojnë në Mitrovicë në kuadër të Ligës së Kampionëve.

“Njoftohen qytetarët e Republikes se Kosoves se bileta ka mjaft dhe gjithashtu ju njoftojmë se deri në ora 15:00 pikëshitja do të jetë në vendet e caktuara, kurse prej orës 15:00 pikëshitja do të transferohet te Stadiumi Adem Jashari. Ju kisha lutë mos manipuloni”, thuhet në njoftimin e 89-shit, i cili vjen pas disa raportimeve se nuk ka bileta në treg.

Shpërndaje në: