Tributi që Milani i kushtoi Bryantit para ndeshjes së sontme kundër Torinos është thjesht rrëqethës

Periskopi.com Sporti

Bota e sportit dhe jo vetëm ende është duke e vajtuar vdekjen e Kobe Bryantit.

Figura të njohura të futbollit kanë shprehur respektin dhe ngushëllimet e tyre për familjen Bryant, e cila ka humbur shtyllën kryesore, Koben, gjithashtu edhe Gianna, bija e tij 11-vjeçare, e cila ishte në helikopterin që u përplas, transmeton Periskopi.

Milani, para ndeshjes me Torinon sonte, shfaqi në ekran momente të Kobet, derisa u fikën dritat e stadiumit.

Shikoni më poshtë. /Periksopi.com/

Shpërndaje në: