Tronditëse: Faqja e Mbretëreshës Elizabeta II shfaq pornografi të fortë e me shfaqje LIVE seksi

Periskopi.com Fun

Nuk u shfaqën arturinat e ndryshme në adresën elektronike të Familjes Mbretërore Britanike.

Familja mbretërore ka rënë pre e një tjetër turpërimi bizar – me faqjen e saj zyrtare që iu dërgoi përdoruesve të saj një vegëz të një faqeje me pornografi të fortë [hardcore].

Royal.uk hapet me një fotografinë e Mbretëreshës Elizabeta II duke buzëqeshur krahas burrit të saj Princit Filip, me krenari duke thënë “shtëpia e Familjes Mbretërore”, shkruan NyPost, përkthen Periskopi.

Aty po ashtu shfaqen bamirësitë që bëhen me aprovimin e mbretërisë – me një link bamirësie që bëhet nën patronatit e Princit Harry që gabimisht çonte përdoruesit në një sajt pornografik kinez.

Në sajtin në fjalë shfaqeshin çifte duke bërë seks, bashkë me shfaqje seksuale live dhe me pornografi dhunimesh incesti.

Gazetat angleze kanë alarmuar Buckingham Palace-in për rastin dhe prej të hënës gabimi ishte korrigjuar. /Periskopi

Shpërndaje në: