Tuna ndryshon pamjen, por përsëri duket super seksi në fushtanin e kuq

Periskopi.com Showbiz

Këngëtarja, ka kohë që nuk ka publikuar fotografi ku ka treguar linjat trupore.

Sonte, Tuna ka marrë vëmendjen me fustanin e kuq.

Artistja kosovare, ka ndarë me ndjekësit dy foto me të cilat ekspozoi gjoksin dhe në të çarën e fustanin vuri në pah njërën këmbë.

Shpërndaje në: