Tuna në një moment relaksi, harron gjoksin që i del jashtë (Foto)

Tuna në një moment relaksi, harron gjoksin që i del jashtë (Foto)

Kënga e saj e fundit ishe ‘Zemra jem’ në bashkëpunim me reperin Vig Poppa ku kjo këngë u pëlqy në masë të madhe dhe vazhdon të dëgjohet e pëlqehet dhe më tej.

Tuna fotografin e fundit që ka publikuar në Instagram ku është pjesë e projektit që pritet të dal, shihet mjaft joshëse dhe paksa provokative me gjoksin jashtë që nuk ia mbulojnë tërësisht sytjenat./Kosovarja/

Shpërndaje në: