Tuna publikon foto provokuese nga pushimet, Patrisi e injoron keq

Periskopi.com Showbiz

Patrisi e injoron totalisht

Tuna Sejdi ka disa ditë që së bashku me djalin ndodhet në Republikën Domenikane për pushime, shkruan GazetaBlic.

Këngëtarja kohë pas kohë po publikon dhe fotografi e video të ndryshme nga atje.

Kësaj radhe ajo ka publikuar një fotografi ku shfaqet tejet provokuese, ndërsa shihet të ketë ekspozuar të pasmet e shtrirë në rërë.

Ndonëse ka marrë shumë pëlqime dhe komente nga ndjekësit e saj, asnjë shenjë nuk është parë nga bashkëshorti i saj, Patris Berisha.

Madje së fundmi u përfol se çifti është në krizë, duke qenë se dhe Tuna largoi nga llogaria e saj në Instagram, mbiemrin Berisha.

Shpërndaje në: