Tyson Fury nxehet keq – Taksisti nuk e lë të hy, e ndjek duke e goditur me shkelm

Tyson Fury jo vetëm në ring që është i papërmbajtshëm, por edhe jashtë tij e ka treguar vetën.

Fury nuk u lejua të udhëtonte me një taksi, taksisti vendosi të mbyllte derën e makinës e të mos e linte atë brenda, shkruan Periskopi.

Kampioni i botës ishte për pushime në Francë dhe u përball me një situatë mjaft stresuese.

Taksisit ia shpjegoi situatën shokëvë të Furyt, që personat e dehur nuk lejohen të hipin në taksi.

Shikoni momentin në video:

VIDEO

-->

MË SHUMË PËR

TE FUNDIT