U arrestua për dhunë ndaj gruas, Arben Ahmeti shpërndan këngën e Mozzik-ut ‘Të dua’

U arrestua për dhunë ndaj gruas, Arben Ahmeti shpërndan këngën e Mozzik-ut ‘Të dua’

Gazetari dhe drejtori i Kanal 10, Arben Ahmeti ka bërë një postim të çuditshëm në profilin e tij në Facebook.

Ai ka shpërndarë këngën e re të reperit Mozzik ‘’Të dua’’, ku tematizohet ndarja e një çifti dhe distanca babë –fëmijë.

Ahmeti kësaj kënge ia ka përcjellë dy ikona të zemrës.

Ky postim vije pasi para disa ditësh, Ahmeti u arrestua nga policia për sulm fizik e psiqik ndaj gruas në tij, Valentina Ahmeti./PERISKOPI/

 

 

Shpërndaje në: