U nokautua rëndë dhe mbeti pa ndjenja, kjo është gjendja shëndetësore e boksierit Castillo

Periskopi.com Sporti

Boksieri Lenin Castillo është nokautuar brutalisht nga boksieri Callum Smith dhe ka rënë pa ndjenja në tokë.

Castillo është larguar me oksigjen nga ringu i boksit pas goditjes së pësuar por tani është me vetëdije rrugës për në spital.

Shpërndaje në: