U përdor AK-47: Ky është i vrari në Baks të Skenderajt, i dyshuari është plagosur

Periskopi.com Lajme

Pak më parë u raportua për një vrasjë dhe plagosje në fshatin Baks të komunës së Skenderaj.

Si pasojë e të shtënave me armë zjarri, një person ka humbur jetën sonte dhe dy të tjerë janë plagosur.

IndeksOnline mëson nga burime të sigurta se është vrarë Beslim Musliu.

Po ashtu, burime të njejta konfirmojnë se i plagosur ka mbetur edhe vet dorasi.

Bëhet e ditur se në këtë rast është përdorur arma AK-47 dhe një armë tjerë.

Rastin e kanë konfirmuar edhe nga Policia e Kosovë, e cila po merret me hetimin e rastit.