U raportua se Blero është ndarë nga Afrona, ky është “reagimi” i tij

Periskopi.com Showbiz

Sot në media u përfol për ndarjen e këngëtarit Blero dhe bashkëshortes së tij Afronës.

Këto dyshime i ngriti fshirja e të gjithave fotove të përbashkëta nga ana e dyshes në rrjete sociale.

Mirëpo reagime deri më tani nuk ka pasur nga dyshja lidhur me këto raportime.

Ndërsa Blero së fundi publikoj një InstaStory ku shfaqej bashkë më miqtë e tij.

“Familje”, ishte mbishkrimi i tij.