Unikkatili i thotë “ta ha zemrën”, fansit i bie të fikët në duart e reperit

Periskopi.com Showbiz
Një djalë ka takuar reperin e njohur shqiptar Unikkatilin, por nga emiocionet e mëdha ai u alivanos, shkruan Periksopi.

Në një video që po qarkullon në ‘TikTok’, shihet reperi dhe fansi tij të cilët bëjnë foto.

“Ta ha zemrën”, i thotë reperi fansit të tij, ku më pas ai humb ndjenjat.

Video e plotë:

@bashkimandijola♬ Originalton – bashkimandijola