Ushtarët francez s’mund t’i mbajnë sytë larg Melania Trumpit

Periskopi.com Lajme

Melania Trump kishte shoqëruar Donald Trumpin në samitin ‘G7’ në Francë

Dy ushtarë francezë nuk mund të mbanin sytë larg Melania Trump kur ajo mbërriti bashkë me presidentin amerikan për të marrë pjesë në samitin ‘G7’ që mbahet në Francë

Zonja e parë dukej përsëri mahnitëse, me fustanin e ‘Calvin Klein’ prej 650 dollarësh dhe mbi taket ‘Louboutin’ ish modelja arriti të ‘rrëmbej’ vëmendjen e dy ushtarëve.

Një fotograf kapi momentin kur dy ushtarë pavarësisht se kishin drejtuar armët nga qielli, sytë i kishin kthyer nga zonja e parë.

Shpërndaje në: