Vajza bukuroshe e Naim Tërnavës bëhet nënë, i vë emër interesant djalit

Periskopi.com Showbiz

Këshilltarja e Ministrisë së Jashtme të Kosovës, Rafiqe Tërnava është bërë sot nënë, ku ka sjell në jetë një djalë

Rafiqe Tërnava, vajza e kreut të Bashkësisë Islame të Kosovës (BIK), Naim Tërnava është bërë nënë sonte.

Këshilltarja e Ministrisë së Jashtme, e ka bërë të ditur lajmin me anë të një fotografie që ka postuar në Story të Facebook.

Madje ajo ka treguar edhe emrin e djalit të porsalindur, që ka një emër modern dhe është quajtur Atik.

“Mirë se erdhe në jetën time, bebja Atik”, ka shkruar ajo në anglishte, derisa nalt shihen disa lodra ku tregon se gjinia e fashnjës është djalë.

Shpërndaje në: