Vajza e Xhemajl Mustafës godet LDK-në: Që 20 vjet po kërkoj drejtësi, moti i kam fshi duart prej bashkëpartiakëve të babait

Periskopi.com Lajme

Pas deklaratave të liderit të LDK-së, Isa Mustafa i cili akuzoi zyrtarët e partisë së tij që nuk po i dalin zot Avdullah Hotit, ka reaguar edhe vajza e ish- veprimtarit të vrarë të kësaj partie, Xhemajl Mustafa.

Berianë Mustafa ka shkruar në facebook se sa mirë po dinë me e shfajësu veten.

Ajo tha që tash e 20 vjet po kërkon drejtës për vrasjen e babit dhe se moti ka hequr dorë nga bashkë partiakët e babait.

Shpërndaje në: