Vajza nga Prishtina shkon në sallon bukurie, por bëhet horë nga video që iu publikua pak orë më vonë (Video)

Vajza nga Prishtina shkon në sallon bukurie, por bëhet horë nga video që iu publikua pak orë më vonë (Video)

Dje  rreth orës 15:00, ka ndodhur një vjedhje. Klientja e një Salloni Bukurie në Prishtinë, ka vjedhur një çantë e cila posedonte të holla ne shumë prej 150 euro, katër kartela bankare, patentë shofer dhe letërnjoftimin.

Rastin e ka bërë të ditur për arbresh.info, pronari i sallonit “Prestige” që gjendet prapa Teatrit Kombëtar të kryeqytetit.

Ai ka thënë se në kamerat e sallonit është parë një femër duke kryer vjedhjen dhe se rasti është lajmëruar në polici.

“Sot rreth orës 15:12 ka ndodhur një vjedhje e kuletës se klientit tonë. Por fatmirësisht në kamerat tona është parë se kush e ka vjedhur ne mënyrë shumë të qartë, ka thënë Bekim Humolli.

Ndërsa policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe po e heton rastin.

Arbresh.info ka tentuar të marrë në prononcim edhe Policin e Kosovës,  por këta të fundit nuk janë përgjigjur.
Arbresh.info ka siguruar videon:

Shpërndaje në: