Valon Behrami i ka thënë JO Kosovës

Valon Behrami i ka thënë JO Kosovës

Valon Behrami ka thënë se nuk do të luaj për Kosovën dhe se është i lumtur që bartë fanellën e Zvicrës.

Shpërndaje në: