Valon Syla: Kam informacione që Hashim Thaçi kthehet në prill

Periskopi.com Lajme

Gazetari Valon Syla ka thënë se Hashim Thaçi do të kthehet në Kosovë në muajin prill.

Këto komente ai ka thënë në emisionin.

“Kam informacione që Hashim Thaçi kthehet në prill”, ka thënë ai.

Tutje ai ka thënë se në historinë e Kosovës janë vetëm dy figura që do të futen në historinë e vendit.

“Në historinë e Kosovës kanë me u mbajtë Hashim Thaçi dhe Ibrahim Rugova”, ka shtuar ai.

Shpërndaje në: