Vargjet e Mozzikut dedikuar Getinjos për ditëlindje

Vargjet e Mozzikut dedikuar Getinjos për ditëlindje

Reperi Getinjo ka festuar ditëlindjen. Ai ka mbushur plotë 25 vite. I pari që uroi atë ishte vëllai i tij Mozzik me këtë urim emocionues për vëllain.

“Dashuria për ty ,vlla,lindi,buroi dhe ende rrjedh pandalshem. Jeta na sfidoi shumëanshëm,por së bashku i tejkaluam fuqishëm. Bashkë po ndërtojmë ” kalanë ” . Krenohem me ty !
Urime ditelindja Kamerrloshi jem”

Shpërndaje në: