Vdes 22-vjeçari pas aksidentit me motor në Suharekë

Periskopi.com Lajme

Një 22-vjeçar është aksidentuar mbrëmë për vdekje në fshatin Peqan të Suharekës.

Bëhet e ditur se i riu, i cili ishte duke e ngarë motorin, ishte përplasur me një minibus dhe më pas ka devijuar nga rruga.