Vdes doktoresha e njohur kosovare

Periskopi.com Lajme

Ka vdekur Profesoresha dhe doktoresha e njohur Selvete Hoxha Krasniq.

Kjo është bërë e ditur nga personeli i IKSHPK-së të cilët kanë vlerësuar punën e saj të palodhshme ndër vite.

Postimi i plotë: