Vdes nëna e Kadri Veselit

Periskopi.com Lajme

Në moshën 93 vjeçare, ka vdekur nëna e ish-kryeparlamentarit Kadri Veseli.

Njoftimin e ka bërë një nga familjarët e ngushtë të z.Veseli:

Të dashur familjarë e miq,

Me pikëllim të thellë, ju njoftojmë se sot, në moshën 93 vjeçare, ndërroi jetë nëna, gjyshja jonë Ajshe Veseli.

Varrimi bëhet sot, në orën 14:30, në Broboniq të Mitrovicës.

Falënderojmë të gjithë qytetarët për ngushëllimet dhe ndarjen e dhimbjes me ne!

Familja Veseli