Vdes një polic në një aksident trafiku në magjistralen Mitrovicë-Zveçan

Vdes një polic në një aksident trafiku në magjistralen Mitrovicë-Zveçan

Një zyrtar policor ka vdekur si pasojë e një aksidenti trafiku, që ka ndodhur të mërkurën rreth mesditës në magjistralen Mitrovicë – Zveçan.

Lajmin për “Betimi për Drejtësi“, e ka konfirmuar zëvendësdrejtori i Policisë së Kosovës për rajonin e Mitrovicës së Veriut, Besim Hoti.

Hoti bëri të ditur se policia ka qenë jashtë detyre dhe me veturë private.

Shpërndaje në: