Veç t’i kishe pas me një burrë: Ja si përgjigjet Teuta

Veç t’i kishe pas me një burrë: Ja si përgjigjet Teuta

Teuta Krasniqi është në pushime në Turqi së bashku me vajzën dhe Bleron. Në një fotografi me vajzën ajo ka shkruar “Me dy çikat e mija”. Aktorja duket se i ka ndjekësit shumë paragjykues. Kjo sepse njëri nga ta kishte komentuar, të paktën po ti kishe më një baba. Teuta e acaruar i kërkoi ti shikonte punët e veta.

Shpërndaje në: